180+ країн · Карткою або криптою

Купуйте Travel eSIM для 180+ країн — прямо в Telegram

Купуйте мобільний інтернет прямо в Telegram. Без застосунку, без реєстрації. Оплата карткою або криптою. Жодного роумінгу у 180+ країнах.

  • ~30сактивація
  • 180+країн
  • $1+тарифи
Про сервіс

Що таке Nomand?

Nomand — це туристична eSIM, яку ви купуєте та активуєте прямо в Telegram. Без окремого застосунку, без акаунта. Оберіть тариф для країни призначення, оплатіть карткою або криптою, відскануйте QR — і за 30 секунд ви в мережі. Одна eSIM покриває 180+ країн, тому ви залишаєтеся на зв'язку, де б ви не подорожували — без зміни SIM-карток і без роумінгу.

Як це працює

Онлайн за 3 кроки

1

Оберіть тариф

Оберіть країну або регіон і пакет даних для вашої поїздки.

2

Оплатіть і отримайте eSIM

Оплатіть карткою або криптою. eSIM і QR-код прийдуть миттєво в Telegram.

3

Скануйте і підключайтеся

Відскануйте QR у налаштуваннях телефону. За 30 секунд ви онлайн.

Де працює

Зв'язок у 180+ країнах

Від вікенду в місті до місяців у дорозі — Nomand тримає вас на зв'язку у 180+ країнах і регіонах. Глобальні та регіональні тарифи означають, що одна eSIM покриває весь маршрут — без пошуку місцевих SIM-карток і без рахунків за роумінг.

Перевірити покриття в боті →
Тарифи

Тарифи для будь-якої подорожі

Локальні, регіональні та глобальні тарифи від $1. Платіть лише за те, що потрібно, і поповнюйте баланс у будь-який момент — все прямо в боті.

Локальний

від $1
  • Одна країна
  • Короткі поїздки та вікенди
  • Поповнення у боті
  • Швидкий 4G / 5G де доступно

Глобальний

від $9
  • 180+ країн
  • Цифровим кочівникам і кругосвіткам
  • Одна eSIM на всю поїздку
  • Поповнення у будь-який момент
Подивитися актуальні ціни в Telegram

Актуальні ціни і список країн — у боті. Поповнення у будь-який момент.

Порівняння

Nomand vs роумінг, Airalo, Holafly та місцева SIM

Реальні цифри на 7-денну поїздку з 5 ГБ даних. Відкриті ціни на 2026 рік.

Nomand Роумінг оператора Airalo Holafly Місцева SIM
5 ГБ / 7 днів ~$6 $70–105 ~$8 ~$19 (безліміт) $3–10
Країн на одній eSIM 180+ 1 (лише домашня) 200+ ~170 1
Час налаштування ~30 сек у Telegram Немає (списує саме) 5–10 хв (застосунок, реєстрація) 5–10 хв (реєстрація, чекаут) 20–60 хв (магазин, паспорт)
Акаунт / реєстрація Не потрібні Вже в оператора Потрібна Потрібна Часто паспорт
Оплата криптою Так — USDT, BTC та ін. Ні Ні Ні Ні
Поповнення в дорозі У чаті, у будь-який момент Тариф продовжується У застосунку В акаунті Знову шукати магазин

Роумінг — на основі середнього travel pass $10–15/день. Airalo та Holafly — публічні ціни глобальних тарифів.

Для кого

Кому підходить Nomand

🌍

Цифровим кочівникам

Місяці у дорозі, мультистранові маршрути, аптайм для роботи.

  • Один глобальний тариф на весь маршрут
  • Поповнення з будь-якої країни
  • Сповіщення про витрати — не відріже посеред дзвінка
  • Оплата криптою — без банківських проблем за кордоном
Взяти Глобальний тариф →
👨‍👩‍👧

Сімейна відпустка

Планшети дітей, мапи, фото бабусі — все онлайн з першої години.

  • Один тариф на кожного, по QR на кожного
  • Роздача на інші пристрої
  • Налаштування вдома, онлайн по прильоту
  • Поповнення, якщо діти з'їли весь трафік
Взяти Локальний →
Реальні швидкості

Що Nomand реально видає

Медіанні результати замірів мандрівників у 5 найпопулярніших напрямках Nomand, Q2 2026.

🇹🇭
Бангкок4G / 5G — AIS, TrueMove
87Мбіт/с ↓
22Мбіт/с ↑
34мс пінг
🇯🇵
Токіо5G — NTT Docomo
184Мбіт/с ↓
41Мбіт/с ↑
18мс пінг
🇬🇧
Лондон4G / 5G — EE, Vodafone
112Мбіт/с ↓
28Мбіт/с ↑
22мс пінг
🇺🇸
Нью-Йорк5G — T-Mobile, AT&T
156Мбіт/с ↓
34Мбіт/с ↑
19мс пінг
🇪🇸
Барселона4G / 5G — Movistar, Orange
96Мбіт/с ↓
24Мбіт/с ↑
26мс пінг
📊
180+ країнМедіана по всьому трафіку Nomand
120Мбіт/с ↓
19Мбіт/с ↑
28мс пінг

Вистачає на 4K-відео, Zoom HD, хмарну синхронізацію, ігри.

Переваги

Чому мандрівники обирають Nomand

Підключення за 30 секунд

eSIM + QR миттєво в Telegram.

💬

Без застосунку, без реєстрації

Все в чаті, який ви вже використовуєте.

✈️

Жодного роумінгу

Місцеві тарифи у 180+ країнах.

💳

Платіть як зручно

Картка або крипто — що бажаєте.

🌍

Глобальні та регіональні тарифи

Одна eSIM на всю подорож.

📶

Швидкий і надійний 4G/5G

Перевірені місцеві мережі скрізь, куди прилетите.

Платіть як зручно Одна eSIM, шість способів оплати
  • VISA
  • Mastercard
  • Pay
  • USDT
  • BTC
  • USDC
Довіра по всьому світу

Зв'язок для мандрівників у 180+ країнах

Нам довіряють мандрівники по всьому світу

17 845 активних підключень

У 180+ країнах · Зростає щодня

Дані в реальному часі

FAQ

Питання мандрівників

Чи працюватиме у моїй країні?

Nomand покриває 180+ країн і регіонів — перевірте список прямо в боті перед покупкою.

Чи підтримує мій телефон eSIM?

Більшість телефонів з 2018 року підтримують eSIM. Список сумісних моделей — у боті.

Як швидко активується?

Близько 30 секунд після сканування QR-коду.

Як оплатити?

Карткою або криптою — прямо в Telegram.

Чи можна поповнити?

Так, у будь-який момент у боті.

Чи потрібен окремий застосунок?

Ні. Все відбувається в Telegram — без застосунків і реєстрації.

Ваша подорож починається з одного натискання.

180+ країн · від $1 · онлайн за 30 секунд.

Відкрити Nomand у Telegram